ZRUŠENO - TŘÍDNÍ SRAZ

OMLOUVÁME SE NÁVŠTĚVNÍKŮM A DIVADELNÍM PŘEDPLATITELŮM, ALE SOUBOR DIVADLA ARTUR NENADÁLE UKONČIL SVOJI ČINNOST.

V RÁMCI DIVADELNÍHO PŘEDPLATNÉHO TAK BUDE JAKO NÁHRADNÍ PŘEDSTAVENÍ UVEDENO UMĚNÍ VRAŽDY V SOBOTU 15. 6. 2024 V 17 HODIN. Děkujeme za pochopení

Po úspěšné autorské komedii Hodina duchů, přichází Divadlo Artur s další vlastní novinkou Třídní sraz, aneb kdybych já tenkrát…

Děj této nové divadelní komedie nás zavede do baru, kde se po více než třiceti letech setkávají spolužáci ze základní školy.

Dorazí všichni? Ukáže se třídní premiant? Třídní průšvihář? Vyřídí si to konečně šikanovaný chlapec se školním tyranem? A co děvčata?

Dozvíme se, která se dobře vdala, která se rozvedla, nebo která opravdu hodně ztloustla? Všichni spolužáci používají při hodnocení svých životů frázi: „Kdybych já tenkrát…, kde bych mohl být!“ A tak se divák uvidí, jak by vypadaly životy spolužáků, kdyby se jedna tak brzo nevdala, druhá zhubla, další porazil sílu výchovy svého otce, nebo další neopustil svoji velkou lásku.

Slávu, peníze, svobodu, štěstí i lásku, ale také nový úhel pohledu na fenomén času, najdou naše postavy i diváci v nové komedii Divadla Artur – Třídní sraz.

Délka představení: 120 minut

Napsal: Jindra Kriegel

Režie: Jindra Kriegel

Hudba: Hity osmdesátých a devadesátých let

Choreografie: Lucie Linhartová

Kostýmy: Zuzana Žáková 

Obsazení:

Zuzana Žáková ml., Roman Štolpa, Monika Timková, Martin Pošta, Jindra Kriegel, Lucie Linhartová, Radomír Švec, Matěj Kriegel, Josef Hervert, Hana Sršňová, Vojta Hájek, Vojta Efler, Filip Müller

Divadelní představení se koná také v rámci divadelního předplatného v neděli 28. dubna 2024 v 17 hodin v Divadle Petra Bezruče.

Pořádají MKZ Jeseník.

 

Čas a místo konání