Výhodnější divadelní předplatné i v novém roce

Výhodnější divadelní předplatné i v novém roce

KOUPIT PŘEDPLATNÉ JARO

Divadelní předplatné vstupuje do druhé třetiny a v novém roce jsou připravena ještě čtyři představení. Stále se můžete přidat a zajistit si tak výhodnější vstupné. Abonentka je přenosná a zároveň máte zvýhodněn i vstup na celý program 26. ročníku přehlídky Divadelní žatva.

V sobotu 27. ledna 2024 v 17 hodin uvedeme komedii Manželský čtyřúhelník na horách. Setkáte se s osudy čtveřice, které řeší každodenní vtipné situace. V hlavních rolích uvidíte Ivanu Jirešovou, Danu Homolovou, Martina Sittu a Vladimíra Kratinu.

V únoru prkna Divadla Petra Bezruče pořádně rozparádí Fat cabaret aneb Lásky, strach a zen nekonfekčních žen olomouckého Divadla Tramtarie. Dobrodružná a krutě vtipná plavba na vlnách nekonečných diet, nesplněných novoročních předsevzetí, módních trendů i mindráků z hodin tělocviku. Co probíhá v mysli a fantazii žen, které sledují svůj odraz v zrcadle? Sbor mořských panen zatančí Macarenu, na retro večírku ve stylu devadesátých let se setkají s finalistkami Miss ČR a možná přijde i Karl Lagerfeld. A snad doplují až ke smíření se sebou, s vlastním tělem a k upřímnému smíchu nad tím vším...

Chodíte na školní srazy? Tak to možná prožíváte podobné pocity jako protagonisté našeho dubnového představení Třídní sraz. Jde o novinku pražského Divadla Artur a během představení zazní hity 80. a 90. let. V hlavních rolích uvidíte Martina Poštu nebo Romana Štolpu.

Hned o týden později, 5. května 2024 je na programu inscenace Zatrolleno. Divadlo na cucky si jako motiv vzalo reálnou jesenickou kauzu o zavedení 5G sítě, kdy mezi obyvateli následné vznikla vlna dezinformací, konspirací a hoaxů. Příběh Zatrolleno nabírá sci–fi rozměr a zkoumá, kam až je člověk hypoteticky schopen ze strachu zajít.

Balíček představení si můžete zakoupit on-line přes prodejní systém MKZ Jeseník na www.mkzjes.cz nebo na prodejních místech. Těšíme se na vás v novém roce 2024 a přejeme mnoho kulturních zážitků.

Tým MKZ Jeseník

Partneři

olomoucky_kraj.gif
olomoucky_kraj.gif
mesto_jesenik.gif
bannereuroregion1.jpg
bannerEuroregion1.jpg
woox-logo-black-cmyk-page-001.jpg
jeseniky_info.gif
vjesenikach.jpg
ndk-logoweb1.jpg
rozhlas-olomouc.gif
radiocas1.jpg
klasika-viva-22.png
klasterni-hs-22.jpg
filmovy_klub_logo.jpg
rodinne_pasy.gif
SUAP-logo.jpg
duhalogo.jpg
logo-KO.jpg
jeseniky_logobanner.jpg
logoVMJ2011.jpg
pll-200.jpg
minipivovarlogosmall.jpg
_logoJT.jpg
wazysmall.jpg
logo-katovna-s-ic.png
Logo-Slovansmall.jpg
bluessmall.jpg
zus-logo.jpg
tanecni_logo-banner.jpg
jesenicke-noviny.jpg
el-chorro-club.jpg
kontra.jpg
javornik.png
mks-javornik.jpg
sos-logo.png
idpasky.jpg
knj.jpg
kudyznudy-rgb.jpg