Dnes je 12.07.2020, svátek má Bořek.

JESENICKÉ KULTURNÍ LÉTO 2020

29.06.2020 11:37:28
JESENICKÉ KULTURNÍ LÉTO 2020
Přestože jsme do poslední chvíle doufali, že se vládní nařízení uvolní natolik, abychom mohli jako každým rokem oslavit léto akcí Jeseník se baví - bohužel se tak nestalo. Kvůli viru Covid-19 jsou stále nařízení tak přísná, že akci není možné za těchto podmínek zrealizovat. Headlinery proto přesouváme na rok 2021 a akce proběhne v termínu 7. srpna. Kultura přes léto ale neutichne, ba naopak. Kromě letních kin jsme připravili řadu koncertů v Katovně i v Letním divadle. Sezonu zahájíme Letním kinem 2. 7. a hned 3. 7. se uskuteční koncert jesenické kapely The Machine. Další akce naleznete v kulturním přehledu.
 
 

Doporučujeme

BEATS IN PARK

Festivaly

Uslyšíte skvělé DJs, pohoštění připraví pop-up restaurace, užijete si workshopy, pro děti je na dopoledne připraveno dětské disko ...

HUDEBNÍ ZAHRADA KATOVNY 2020

Koncerty

Vystoupí: ŽAMBOŠI VLNY DW8 NATÁLIE ROTTROVÁ & PAVEL ŠPIRKA Prodej vstupenek v rezervačním systému MKZ Jeseník. Vstupné 150 Kč. Pořádají MKZ Jeseník.            

CHŘÁSTALFEST 2020

Festivaly

Všechny aktivní autorské kapely z okresu Jeseníku můžete vidět a slyšet v rámci dvou festivalových dnů. Vstupné dobrovolné. Pořádá Apostolos Joanidis.    

Podporují nás

Naše weby

Partneři