IMPROSHOW ODEMKNUTO

Zažijte neopakovatelnou improshow ODEMKNUTO, během které se vás bude snažit rozesmát skupina mladých improvizátorů z Jesenicka.

Přijďte se uvolnit a především pobavit!  Tentokrát bude tradiční program improvizačních her doplněn o doposud první improzápas této skupiny. Budou proti sobě soupeřit dva týmy složené z hráčů ODEMKNUTO a vy jako diváci je budete muset ohodnotit svým smíchem. Buďte proto součástí této neopakovatelné show, jejichž průběh budete ovlivňovat právě vy! Věříme, že rozhýbeme vaše bránice a toto představení si užijete! Těšíme se na vás!

Improvizační skupina ODEMKNUTO vznikla v roce 2021 a tvoří ji mladí divadelní nadšenci ve věku 16-18 let. Skupina pod vedením divadelní lektorky ctí pravidla improvizace a má za sebou již pět improshow konaných v Tančírně v Račím údolí a v javornickém a jesenickém divadle. Jejich představení se shledaly s velkým úspěchem a nadšením. Cílem improvizační skupiny ODEMKNUTO je nejen odemknout bránu mezi jevištěm a hledištěm, ale především odemknout bránu k smíchu!

Prodej vstupenek v rezervační systému MKZ Jeseník.

Vstupné v předprodeji 120 Kč, v den konání akce 150 Kč.

Pořádá improvizační skupina ODEMKNUTO ve spolupráci s MKZ Jeseník.

Čas a místo konání