DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ JE ZPĚT!

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ JE ZPĚT!

Divadlo Petra Bezruče v Jeseníku obnovuje po tří leté pauze prodej divadelního předplatného. Na programu je v sezóně 2023/24 připraveno celkem šest představení inscenací různorodých žánrů a zajímavých tematických zaměření. Kapacita divadelního sálu pojme omezený počet návštěvníků, rádi vás mezi nimi uvidíme. Hlediště je rozděleno na dva sektory a slevu na vstupném mohou uplatnit jak studenti, tak senioři. Permanentka je přenosná. Pokud by vám termín jednoho představení třeba nevyhovoval, můžete kartu zapůjčit někomu z vašich blízkých.

První představení odstartuje ve čtvrtek 26. října 2023 v 19 hodin, přesně jedenáct měsíců od premiéry inscenace v pražském Divadle pod Palmovkou. V dojemné a zároveň vtipné tragikomedii Otec se ve stěžejní roli Andrého představí herec Jan Vlasák. Hra je psaná z pohledu muže trpícího Alzheimerovou chorobou a v inscenaci se téměř detektivním způsobem skládá mozaika o jeho životě. Roli jeho dcery Annie ztvární Veronika Gajerová.

Druhé představení s názvem Fachman bude k vidění o měsíc později ve středu 22. listopadu 2023. Martin Trnavský zahraje monodrama o muži, jehož žena je psychicky nemocná a život se mu převrací naruby. Další čtyři představení jsou pak naplánovaná na rok 2024. Dvě z divadel jsou lokální, a to přímo z Olomouce. V inscenaci Zatrolleno Divadla na cucky se dokonce výchozím motivem stala reálná kauza z Jeseníku o zavedení 5G sítě a následné vlně dezinformací. Součástí permanentky je i zvýhodněný vstup na celý program 26. ročníku přehlídky Divadelní žatva, která se koná na jaře příštího roku v Divadle Petra Bezruče v Jeseníku.

Prodej místenek probíhá na recepci v Knihovně Vincence Priessnitze od 25. srpna do 30. září 2023. Pokud zůstanou některá místa volná, bude možné si zakoupit vstupenky na jednotlivá představení zvlášť, ovšem za vyšší cenu.

Těšíme se na vás v divadle. PROGRAM A FORMULÁŘ K PŘIHLÁŠENÍ

Tým MKZ Jeseník

Partneři

olomoucky_kraj.gif
olomoucky_kraj-2.gif
mesto_jesenik.gif
bannereuroregion1.jpg
bannerEuroregion1.jpg
woox-logo-black-cmyk-page-001.jpg
jeseniky_info.gif
vjesenikach.jpg
ndk-logoweb1.jpg
rozhlas-olomouc.png
radiocas1.jpg
klasika-viva-22.png
klasterni-hs-22.jpg
filmovy_klub_logo.jpg
rodinne_pasy.gif
SUAP-logo.jpg
duhalogo.jpg
logo-KO.jpg
jeseniky_logobanner.jpg
logoVMJ2011.jpg
pll-200.jpg
minipivovarlogosmall.jpg
_logoJT.jpg
wazysmall.jpg
logo-katovna-s-ic.png
Logo-Slovansmall.jpg
bluessmall.jpg
zus-logo.jpg
tanecni_logo-banner.jpg
jesenicke-noviny.jpg
el-chorro-club.jpg
kontra.jpg
javornik.png
mks-javornik.jpg
sos-logo.png
idpasky.jpg
knj.jpg
kudyznudy-rgb.jpg