Dnes je 27.11.2020, svátek má Xenie.

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ 2020/2021

05.08.2020 10:32:04
DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ 2020/2021

Neděle 11. října v 17 hodin: Žena, která uvařila svého manžela - Ag. Pierot

Tato velmi originální a vtipná černá komedie je exkurzí do světa žárlivosti, zrady, nevěry, klamů a ponížení a ukazuje nový význam rčení, že „láska prochází žaludkem“.

Hrají: Ilona Svobodová, Nela Boudová, Otmar Brancuzský

 

Sobota 12. prosince v 17 hodin: Sexem ke štěstí - Ag. Fanny

Koučovat se dá všechno. Pokud tedy ochladly vaše partnerské vztahy, stačí se obrátit na odbornici a zkusit sexcoaching! Že nevíte, o co jde? Pikantní a poněkud ztřeštěná komedie z pera osvědčeného Jakuba Zindulky vám pořádně polechtá bránice!!!Přestože v představení nepadne jediné vulgární (ba ani ošklivé) slovo, doporučujeme jej mládeži až od 15ti let.

Hrají: Vladimír Kratina, Martina Hudečková, Jitka Ježková, Vilém Udatný / Jakub Zindulka


Úterý 19. ledna 2021 v 19 hodin: Babička - Divadlo Šumperk

Zábavný, dojemný i dramatický příběh plný fascinujících lidských osudů, který komplexně zachycuje koloběh života na pozadí pozoruhodných historických událostí. Božena Němcová se samozřejmě zaměřila především na ženské hrdinky, kterým lépe rozumí. Dala české literatuře, divadlu i filmu notoricky známé postavy – Viktorku, Barunku, paní kněžnu. Postava babičky se stala archetypem, k němuž se stále vracíme, idylickou představou venkovského života, kde je člověk v souladu se sebou samým, svými blízkými a v neposlední řadě s přírodou a jejím koloběhem.

 

Únor 2021Intimní příběhy z Ráje - Studio BOUŘE

Intimní příběhy z ráje jsou úsměvnou komedií, vtipnou a zajímavou vizí Edenu, ve které se jemným humorem odhalují detaily soužití mezi muži a ženami. Ukazuje Ráj, v němž mohla být na pár chvil akceptována perspektiva existence svobodné ženy s vlastními názory, jako rovnocenné partnerky muže. Pointa zůstává viset ve věčné otázce co bylo, je a bude?!

Hrají: Robert Jašków, Jitka Ježková, Kateřina Sedláková, Michal Slaný / Peter Pecha

 

Čtvrtek 18. března v 19 hodin: Rebelky - Divadlo Bolka Polívky

Brilantní francouzská tragikomedie, v níž se náhodně potkají dvě zralé ženy, které se rozhodly, každá z jiného důvodu, vzepřít se nalinkovaným životům a vzít osud zpět do vlastních rukou. I když jsou Caude a Margot zpočátku jako oheň a voda, prožijí spolu několik dní, na které do smrti nezapomenou...

Hrají: Chantal Poulain, Štěpánka Křesťanová

 

Středa 28. dubna v 19 hodin: Třídní sraz - Divadlo Artur

Děj této nové divadelní komedie nás zavede do baru v malém městě, kde se po více než třiceti letech setkávají spolužáci ze základní školy na třídním srazu.Dorazí všichni?Ukáže se třídní premiant? Očekávání jsou veliká a dávné dětské křivdy nevyřešené. Lásku, slávu, peníze, svobodu i štěstí najdou diváci v této  nové komedii .

Hrají: Bořek Slezáček, Roman Štolpa, Jindra Kriegel, Matěj Kriegel,Petr Semerád,Pavlína Mourková, Monika Timková, Kateřina Petrová, Lucie Linhartová, Michaela Zemánková

 

Uvidíte celkem 6 představení.

Cena permanentní vstupenky 1800 Kč 1. - 12. řada, 1500 Kč 13. - 18. řada.

Termíny jednotlivých představení budou vždy oznámeny v místním tisku Naše město, v Jesenickém týdeníku, na plakátech a propagačních plochách MKZ Jeseník a na webových stránkách www.mkzjes.cz.

Začátky představení ve všední dny v 19 hodin o víkendech v 17 hodin.

- Máte zajištěno stálé místo v hledišti po celou dobu sezóny.

- Výrazná sleva oproti ceně při volném prodeji vstupenek.

- Abonentní kartu můžete darovat nebo půjčit.

Předplatné si rezervujte na:

Tel.: 773 588 001 nebo 775 982 913 nejpozději do 31. 8. 2020.

Abonentky je nutné uhradit a vyzvednout osobně v Divadle P. Bezruče od 31. 8. do 18. 9. 2020.

 


Doporučujeme

ŽALMAN & SPOL. - PAVEL LOHONKA - ZRUŠENO

Koncerty

Vážení diváci, s ohledem na aktuální situaci vládního nařízení musíme akci zrušit. Vstupenky budete moci vrátit po uvolnění ...

TRAVESTI SHOW TECHTLE MECHTLE A KOČKY - ZRUŠENO

Různé

Vážení diváci, s ohledem na aktuální situaci vládního nařízení musíme akci zrušit. Omlouváme se za komplikace, těšíme se ...

VÁNOČNÍ TRHY 2020

Různé

Budou se moci opravdu uskutečnit? Nevíme, ale jsme na ně připraveni a pevně doufáme, že ano! Co už ...

Podporují nás

Naše weby

Partneři