Dnes je 21.09.2019, svátek má Matouš.

YESMAJÁLES 2019

Užijme si společně první Majáles v Jeseníku po svém!

Rozhodli jsme se tuto akci přenést i k nám na Jesenicko a na oslavu blížícího se léta uspořádat jedinečnou akci, která propojí (nejen) mladé lidi ze všech koutů Jesenicka, a to zcela po svém! Společně s WooXUPem vytvoříme originální festival od (nejen) studentů pro studenty, ale i pro širokou veřejnost, kterého můžeš být součástí i Ty a to jakkoliv budeš chtít!
Majáles vypukne v sobotu 15.6.2019 v 14:00 alegorickým průvodem, který vyjde z Masarykova náměstí. Čeká Tě energický program v areálu Asturu, který představíme již brzy!
Podpoř nás Likem, aby se k Tobě novinky dostaly co nejdříve, anebo ještě lépe svým vlastním nápadem či zapojením do organizace.
Využij příležitosti podílet se na vzniku akce, kterou Jesenicko ještě nezažilo, získat nové zážitky, zkušenosti či poznat zajímavé lidi, a ozvi se nám!
Pořádá Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Rada studentů Jeseník.
 
 

Doporučujeme

SWINGOVÁ TANČÍRNA VE VILLE REGENHART

Různé

Načátku probíhá úvodní workshop - seznámení se základními kroky tance Lindy Hop. S tímto základem lze protančit celý ...

SVATOVÁCLAVSKÝ MINIFEST 2019

Festivaly

Oslavy piva, tradice a pohody, na výčepech bude přes dvacet druhů piv z různých minipivovarů. Čeká vás opět ...

XXVII. MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KARLA DITTERSE Z DITTERSDORFU

Festivaly

Sobota 21.9. v 19:00 hodin Kostel Navštívení Panny Marie Bílá Voda   „ZAHAJOVACÍ KONCERT" DITTERSOVY OBNOVENÉ REMIÉRY CAMERATA MORAVIA - umělecký vedoucí ...

Podporují nás

Naše weby

Partneři