Dnes je 15.07.2020, svátek má Jindřich.
VERNISÁŽ VÝSTAVY: SOUČASNÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ NA JESENICKU

VERNISÁŽ VÝSTAVY: SOUČASNÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ NA JESENICKU

Výstava se koná v rámci XIX. svatováclavského setkání 2019, jež je celé věnováno právě výtvarnému umění regionu ve 20. století.

Výstava v Katovně na toto téma chronologicky navazuje s cílem představit spektrum výtvarných proudů dneška z dílen převážně mladší generace umělců, k nimž jsme přibrali dvě nezaměnitelné a již zavedené umělkyně, protože jejich tvorba se jeví být stále mladou. Vystavující jsou: Dana Akritidisová, Jana Krhánková, Zdeňka Morávková, Filip Raif, Skupina REZ, Iva Svobodová Pretschová a Jaromír Švejdík (Jaromír 99). V rámci vernisáže bude probíhat na zahrádce Katovny od 19:30 koncert kapely Hot brew trio.
Vstup volný.
Pořádají MKZ Jeseník, IC Katovna, Státní okresní archiv Jeseník a Vlastivědné muzeum Jesenicka.
 
 

Doporučujeme

BEATS IN PARK

Festivaly

Uslyšíte skvělé DJs, pohoštění připraví pop-up restaurace, užijete si workshopy, pro děti je na dopoledne připraveno dětské disko ...

HUDEBNÍ ZAHRADA KATOVNY 2020

Koncerty

Vystoupí: ŽAMBOŠI VLNY DW8 NATÁLIE ROTTROVÁ & PAVEL ŠPIRKA Prodej vstupenek v rezervačním systému MKZ Jeseník. Vstupné 150 Kč. Pořádají MKZ Jeseník.            

CHŘÁSTALFEST 2020

Festivaly

Všechny aktivní autorské kapely z okresu Jeseníku můžete vidět a slyšet v rámci dvou festivalových dnů. Vstupné dobrovolné. Pořádá Apostolos Joanidis.    

Podporují nás

Naše weby

Partneři