Dnes je 18.01.2019, svátek má Vladislav.

NAHORU NA HORU 2018

Seriál „Nahoru na horu“ míří do Jeseníků.

Šerák je jedním z nových cílů seriálu turistických akcí „Nahoru na horu aneb Koruna Česka.“ Výšlap na 1351 metrů vysoký vrchol.
Organizátoři navazují na úspěšný premiérový ročník, který na start přilákal stovky účastníků. „Připravili jsme řadu novinek, ale jednu věc určitě měnit nechceme. Pořád chceme, aby se lidé na výšlapu s námi cítili jako doma,“ říká ředitel Miroslav Augustin.
Start výstupu na Šerák je v Ramzové, na 5,3 km dlouhou trať se můžete vydat kdykoliv od 9.00 do 15.00.  Všichni účastníci dostanou od organizátorů tradiční svačinu ve stylu retro. Navíc budou moci vyzkoušet své štěstí, jeden vylosovaný „kopcolezec“ získá na půl roku k užívání zdarma automobil Škoda Fabia od generálního partnera projektu firmy Starlife.
Také v roce 2018 si mohou věrní příznivci seriálu vyšlapat zájezd. Hlavní cenou pro výherce bude tentokrát cesta na Machu Picchu. Do slosování se dostanou ti, kteří zdolají 7 vrcholů nebo 7.777 výškových metrů.
Šerák není jediným vrcholem v okolí, který se stane cílem některého z výšlapů. S datem 7. července najdete v kalendáři akcí Dlouhé stráně, 18. srpna se jde na Praděd.
Podrobné informace jsou na stránkách www.nahorunahoru.cz.
Pořádá CZ1000, s.r.o.
 

Dnes

Doporučujeme

ÚSMĚVY ZDEŇKA TROŠKY S PÍSNIČKAMI SIMONY KLÍMOVÉ

Zábava

Známý český režisér Zdeněk Troška vypráví nejen o filmech, které všichni známe, ale i o jídle a dietách, žrádle a dobrotách ...

MEZI STRUNAMI S FRANTIŠKEM SURMÍKEM

Show

"Mezi strunami" jsou pravidelné hudební večery jesenického muzikanta Ondry Kozáka obohacené povídáním s výraznými osobnostmi Jesenicka a prostorem ...

SOS 33 - KONCERT

Koncerty

To je SOS 33. Tedy veřejná oficiálně-neoficiální oslava. Zvaní jsou všichni. Akusticky vystoupí kapela Fake Your Destiny | ex Shit Drive (alternative-rock ...

Podporují nás

Naše weby

Partneři