Dnes je 23.10.2020, svátek má Teodor.
MR. MUZIKÁL 2020: RADIM SCHWAB S KAPELOU - ZRUŠENO

MR. MUZIKÁL 2020: RADIM SCHWAB S KAPELOU - ZRUŠENO

Muzikálový koncert Radima Schwaba, zpěváka a herce, představitele hlavní role české verze světoznámého muzikálu The Phantom Of The Opera.

Vážení návštěvníci,
s ohledem na aktuální situaci musíme koncert Radima Schwaba zrušit. Vstupenky prosím vracejte na recepci Knihovny Vincence Priessnitze nebo v IC Katovny. Vstupenky zakoupené online přijdou zpět na účet. 
Děkujeme za pochopení. 
 
Na koncertě zazní megahity z muzikálů Karla Svobody, Andrew Lloyd Webbera, Leonarda Bernsteina, aj.
Těšit se můžete na několik předních muzikálových skladeb české i zahraniční hudební scény: The Phantom Of The Opera, Bídníci, Monte Cristo, West Side Story, Dracula, Cats, Ples Upírů a další, spolu s vybranými hity z Radimových alb Amoroso a Grazioso, za doprovodu vynikajících hudebníků.
Radim Schwab exceloval jako Fantom opery ve stejnojmenném muzikálu,  král upírů Kelo v Klíči králů Daniela Landy, Mordred v muzikálu Excalibur, Edmond Dantés v muzikálu Monte Cristo, král Šalamoun v historickém muzikálu Sibyla, Umrlec v Kytici divadla Semafor a další. Letos ho budete moci vidět jako DONA GIOVANNIHO ve stejnojmenné opeře W. A. Mozarta v libereckém divadle F. X. Šaldy.
Hlavním hostem koncertu bude Monika Sommerová, představitelka Christine z muzikálu The Phantom Of The Opera, se kterou Radim zazpívá několik nádherných duetů z českých i světových muzikálů.
Více info na www.radimschwab.cz.
Prodej vstupenek v rezervačním systému MKZ Jeseník.
Vstupné:
01. - 10. řada 420 Kč
11. - 18. řada 390 Kč
Pořádá Amorosamente s.r.o. ve spolupráci s MKZ Jeseník.
 
 

Doporučujeme

ŽALMAN & SPOL. - PAVEL LOHONKA

Koncerty

Hudební sezóna 2020 je pro kapelu Žalman & Spol. obdobím přípravy na blížící se Žalmanovy pětasedmdesátiny, které připadají ...

TRAVESTI SHOW TECHTLE MECHTLE A KOČKY

Různé

Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to ...

VERNISÁŽ VÝSTAVY: SETKÁVÁNÍ

Výstavy

Můžete se těšit na díla Anety Kláskové, Aleny Krhánkové, Kamily Hájkové, Ivy Svobodové, Michaely Janské, Petry Jovanovské, Ivony ...

Podporují nás

Naše weby

Partneři