KRISTIÁN ŠEBEK A BAND - VYPRODÁNO

Mladý zpěvák Kristián Šebek se vrací do Jeseníku spolu se svým bandem,  aby opět vzdal čest Karlu Gottovi, ale i ostatním zpěvákům české hudební scény, kteří již mezi námi nejsou.

Kristián Šebek se narodil v roce 1999 v Brně a měl to štěstí, narodit se do kolébky divadelních rodičů. Jeho tatínek účinkoval v operetě ND Brno a maminka působila a dodnes působí, jako zpěvačka a herečka na volné noze. Už jako malý se zpěvu také začíná věnovat a v rodině se o něm říká, že snad dříve zpíval, než začal chodit. 

Ve svých šesti letech začíná doprovázet maminku na koncertech a při té příležitosti poprvé zpívá před publikem. V roce 2009 účinkuje v prvním divadelním představení – autorském muzikálu Růženka na motivy pohádky bratří Grimmů.

Nyní, ve svých 25 letech, koncertuje se svým projektem „Můj Vzor, Božský Karel“ za doprovodu živého orchestru, se kterým vyrazil na první turné a vystoupil i na Zahájení lázeňské sezóny 2024 v Jeseníku. 

Koncert se koná v sobotu 15. února 2025 v 17 hodin v Divadle Petra Bezruče Jeseník. 

Vstupné v předprodeji 650 Kč a v den konání koncertu 700 Kč.

KOUPIT VSTUPENKY

 

Čas a místo konání

Partneři

enesa_logo_barva_pozitiv_cmyk_fullhd.jpg
olomoucky_kraj-2.gif
mesto_jesenik.gif
bannerEuroregion1.jpg
woox-logo-black-cmyk-page-001.jpg
jeseniky_info.gif
vjesenikach.jpg
ndk-logoweb1.jpg
rozhlas-olomouc.png
radiocas1.jpg
klasika-viva-22.png
klasterni-hs-22.jpg
filmovy_klub_logo.jpg
rodinne_pasy.gif
SUAP-logo.jpg
duhalogo.jpg
logo-KO.jpg
logo_jscr.jpg
logoVMJ2011.jpg
pll-200.jpg
minipivovarlogosmall.jpg
wazysmall.jpg
logo-katovna-s-ic.png
Logo-Slovansmall.jpg
bluessmall.jpg
zus-logo.jpg
tanecni_logo-banner.jpg
el-chorro-club.jpg
javornik.png
mks-javornik.jpg
sos-logo.png
idpasky.jpg
knj.jpg
kudyznudy-rgb.jpg