Dnes je 19.02.2020, svátek má Patrik.

IRA MIMOSA NA DVORKU ENNEA CAFFE

Něžné šansony s francouzskými i českými texty představí 9. srpna písničkářka Ira Mimosa koncertem na dvorku za kavárnou Ennea.

Na netradičním místě, které díky své specifické atmosféře přímo vybízí k uspořádání koncertu této křehké a melancholické písničkářky. Mnozí jeseničtí posluchači tuto éterickou hudebnici již důvěrně znají, protože koncertovat v kavárně Ennea se chystá již potřetí. Ira Mimosa je pražská zpěvačka, kytaristka, autorka hudby a textů a tak trochu víla s francouzským srdcem, jež splétá své křehké melodie z tónů smutku a melancholie, vypráví příběhy, kterým porozumíte, i když je pro vás francouzština cizí, a pokud budete pozorní a citliví, její hudba vás provede tichou krajinou, kde slova nejsou to nejdůležitější. Nejčastěji vystupuje jen s kytarou, ale ráda si hraje s hudebními nástroji, jakými jsou melodika, zvonkohra, kalimba či nejrůznější perkusní nástroje, včetně oblíbených ozvučných dřívek.
Na podzim roku 2012 nahrála své první album, nazvané La lumière, které vyšlo u nezávislého labelu Jezerka records v Praze.
Předprodej vstupenek v kavárně ENNEA.
Více informací na facebookových stránkách kavárny Ennea.
Pořádá Ennea caffé & shop.
 

Doporučujeme

PAVEL ŠPORCL - POCTA PAGANINIMU

Koncerty

Díky svému umění i nekonvenčnímu vystupování slaví úspěchy na nejvýznamnějších světových pódiích u posluchačů všech generací. Jedná se ...

MICHALOVI MAZLÍČCI

Zábava

Přijďte si hrát, přijďte se bavit a HLAVNĚ SMÁT s dětmi, s Michalem! Hodinové zábavné divadelní představení pro ...

VČELÍ MEDVÍDCI ZPÍVAJÍ

Divadlo

Bráškové Brumda s Čmeldou se probudí po dlouhém, zimním spánku a protože zrovna nemají co na práci, začnou ...

Podporují nás

Naše weby

Partneři