Dnes je 22.09.2019, svátek má Darina.

IRA MIMOSA NA DVORKU ENNEA CAFFE

Něžné šansony s francouzskými i českými texty představí 9. srpna písničkářka Ira Mimosa koncertem na dvorku za kavárnou Ennea.

Na netradičním místě, které díky své specifické atmosféře přímo vybízí k uspořádání koncertu této křehké a melancholické písničkářky. Mnozí jeseničtí posluchači tuto éterickou hudebnici již důvěrně znají, protože koncertovat v kavárně Ennea se chystá již potřetí. Ira Mimosa je pražská zpěvačka, kytaristka, autorka hudby a textů a tak trochu víla s francouzským srdcem, jež splétá své křehké melodie z tónů smutku a melancholie, vypráví příběhy, kterým porozumíte, i když je pro vás francouzština cizí, a pokud budete pozorní a citliví, její hudba vás provede tichou krajinou, kde slova nejsou to nejdůležitější. Nejčastěji vystupuje jen s kytarou, ale ráda si hraje s hudebními nástroji, jakými jsou melodika, zvonkohra, kalimba či nejrůznější perkusní nástroje, včetně oblíbených ozvučných dřívek.
Na podzim roku 2012 nahrála své první album, nazvané La lumière, které vyšlo u nezávislého labelu Jezerka records v Praze.
Předprodej vstupenek v kavárně ENNEA.
Více informací na facebookových stránkách kavárny Ennea.
Pořádá Ennea caffé & shop.
 

Doporučujeme

SWINGOVÁ TANČÍRNA VE VILLE REGENHART

Různé

Načátku probíhá úvodní workshop - seznámení se základními kroky tance Lindy Hop. S tímto základem lze protančit celý ...

SVATOVÁCLAVSKÝ MINIFEST 2019

Festivaly

Oslavy piva, tradice a pohody, na výčepech bude přes dvacet druhů piv z různých minipivovarů. Čeká vás opět ...

XXVII. MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KARLA DITTERSE Z DITTERSDORFU

Festivaly

Sobota 21.9. v 19:00 hodin Kostel Navštívení Panny Marie Bílá Voda   „ZAHAJOVACÍ KONCERT" DITTERSOVY OBNOVENÉ REMIÉRY CAMERATA MORAVIA - umělecký vedoucí ...

Podporují nás

Naše weby

Partneři