Dnes je 30.09.2023, svátek má Jeroným.
IMPROSHOW ODEMKNUTO

IMPROSHOW ODEMKNUTO

Zažijte neopakovatelnou improshow ODEMKNUTO, během které se vás bude snažit rozesmát skupina mladých improvizátorů z Jesenicka.

Přijďte se uvolnit a především pobavit!  Tentokrát bude tradiční program improvizačních her doplněn o doposud první improzápas této skupiny. Budou proti sobě soupeřit dva týmy složené z hráčů ODEMKNUTO a vy jako diváci je budete muset ohodnotit svým smíchem. Buďte proto součástí této neopakovatelné show, jejichž průběh budete ovlivňovat právě vy! Věříme, že rozhýbeme vaše bránice a toto představení si užijete! Těšíme se na vás!

Improvizační skupina ODEMKNUTO vznikla v roce 2021 a tvoří ji mladí divadelní nadšenci ve věku 16-18 let. Skupina pod vedením divadelní lektorky ctí pravidla improvizace a má za sebou již pět improshow konaných v Tančírně v Račím údolí a v javornickém a jesenickém divadle. Jejich představení se shledaly s velkým úspěchem a nadšením. Cílem improvizační skupiny ODEMKNUTO je nejen odemknout bránu mezi jevištěm a hledištěm, ale především odemknout bránu k smíchu!

Prodej vstupenek v rezervační systému MKZ Jeseník.

Vstupné v předprodeji 120 Kč, v den konání akce 150 Kč.

Pořádá improvizační skupina ODEMKNUTO ve spolupráci s MKZ Jeseník.

Doporučujeme

TÝDEN KNIHOVEN 2023

Různé

Jesenická knihovna vám v tomto týdnu nabízí při této příležitosti mnoho aktivit. Hned v pondělí 2. října můžete ...

EXPERIMENTY V UMĚNÍ

Výstavy

Přijďte si vyzkoušet experimentální výtvarné postupy a techniky, jako například malbu netradičními přírodními pigmenty, ohněm či tuší, na ...

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA k výstavě Dotkni se Jeseníku + vystoupení Javornického pěveckého sboru

Výstavy

Odpoledne věnované tradicím, folklóru, regionální historii a umění.   17.00 Komentovaná prohlídka výstavy 17.30 Hudební vystoupení Javornického pěveckého sboru     Dobrovolné vstupné.   Více ...

Podporují nás

Naše weby

Partneři