Dnes je 17.01.2019, svátek má Drahoslav.

SOS FESTIVAL 2018

3. ročník originálního podniku v rámci jesenické festivalové sezóny.

SOS festival se letos odehraje v areálu Asturu/WooXu na Tovární ulici a opět nabídne kvalitní kapely a dj´s napříč žánry.

Nejedno ryzí punkové srdce potěší koncert punkrockové legendy Plexis, jejichž první koncert proběhl již v roce 1984 a vrcholem bude pravá rock’n’rollová smršť v podobě vystoupení partičky Hentai Corporation. Tahle česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy je výjimečná nevídanou zběsilostí svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás. Nemenším překvapením bude pro návštěvníky vystoupení kalifornského zpěváka Syco Mike, bývalého frotmana pražských Pipes and Pints, s kapelou Mugshot Mic. Místní region pak zastoupí hardcore rapový Real Deal, na punkrockovou strunu zahraje šternberská Dobrovolná Deviace a Revock ze Žďáru nad Sázavou. Lollipop-punk přivezou Maniac z Prahy. Akustická divočina, syrová lyrika i punková komika pak bude zahrnuta ve vystoupení Comar in the Cube.

V rámci elektro stage se představí dj´s: Fly.com (DFC), Pepe (Cyberfire), P.S. (Xbass), H4N3S (Bassline Fanatiqs), Tommy Rich (Mlýnice) a TomPar & neo Beck (Bassline Fanatiqs).

Hudební linku doplní také turnaj v nohejbalu dvojic a herní zóna, která nabídne kratochvíle v podobě stolního fotbálku, DoDoMonDo, slackline, či variace ping-pongu. Organizátoři letos myslí i na rodiny s dětmi a vytvoří odpolední dětskou stage, která bude večer pokračovat jako akustická.

Odpočinková zóna nabídne zázemí pro všechny, kteří během festivalu dostanou chuť na chvíli klidu. Jedinečné vzpomínky na festival si odnesou návštěvníci speciálního fotokoutku a také díky unikátní kolekci merchandisingu SOS.

Vstupné:
I. vlna - 99 Kč do 30.3.2018
II. vlna - 150 Kč do 31.5.2018
III. vlna - 190 Kč do 28.6. 2018
na místě 220 Kč.

objednávej na info@sos-festival.cz.
Více info na www.sos-festival.cz.
Pořádá SOS Crew.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučujeme

ÚSMĚVY ZDEŇKA TROŠKY S PÍSNIČKAMI SIMONY KLÍMOVÉ

Zábava

Známý český režisér Zdeněk Troška vypráví nejen o filmech, které všichni známe, ale i o jídle a dietách, žrádle a dobrotách ...

MEZI STRUNAMI S FRANTIŠKEM SURMÍKEM

Show

"Mezi strunami" jsou pravidelné hudební večery jesenického muzikanta Ondry Kozáka obohacené povídáním s výraznými osobnostmi Jesenicka a prostorem ...

SOS 33 - KONCERT

Koncerty

To je SOS 33. Tedy veřejná oficiálně-neoficiální oslava. Zvaní jsou všichni. Akusticky vystoupí kapela Fake Your Destiny | ex Shit Drive (alternative-rock ...

Podporují nás

Naše weby

Partneři