Dnes je 14.08.2018, svátek má Alan.

NAHORU NA HORU 2018

Seriál „Nahoru na horu“ míří do Jeseníků.

Šerák je jedním z nových cílů seriálu turistických akcí „Nahoru na horu aneb Koruna Česka.“ Výšlap na 1351 metrů vysoký vrchol.
Organizátoři navazují na úspěšný premiérový ročník, který na start přilákal stovky účastníků. „Připravili jsme řadu novinek, ale jednu věc určitě měnit nechceme. Pořád chceme, aby se lidé na výšlapu s námi cítili jako doma,“ říká ředitel Miroslav Augustin.
Start výstupu na Šerák je v Ramzové, na 5,3 km dlouhou trať se můžete vydat kdykoliv od 9.00 do 15.00.  Všichni účastníci dostanou od organizátorů tradiční svačinu ve stylu retro. Navíc budou moci vyzkoušet své štěstí, jeden vylosovaný „kopcolezec“ získá na půl roku k užívání zdarma automobil Škoda Fabia od generálního partnera projektu firmy Starlife.
Také v roce 2018 si mohou věrní příznivci seriálu vyšlapat zájezd. Hlavní cenou pro výherce bude tentokrát cesta na Machu Picchu. Do slosování se dostanou ti, kteří zdolají 7 vrcholů nebo 7.777 výškových metrů.
Šerák není jediným vrcholem v okolí, který se stane cílem některého z výšlapů. S datem 7. července najdete v kalendáři akcí Dlouhé stráně, 18. srpna se jde na Praděd.
Podrobné informace jsou na stránkách www.nahorunahoru.cz.
Pořádá CZ1000, s.r.o.
 

Doporučujeme

CHINASKI - PODZIMNÍ TURNÉ 2018

Koncerty

Jedna z nejúspěšnějších českých skupin Chinaski vydala v květnu 2017 desáté studiové album Není nám do pláče. Nahrávku, která vzniká v ...

DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

Koncerty

Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech ...

Podporují nás

Naše weby

Partneři